17 Şubat Pazar


Her zaman onların yanındayız

Her zaman onların yanındayız AK Parti Karacabey İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri, 14 Mart Tıp Bayramı...
Bu Haber 15 Mart 2018 17:06 Yayınlandı

AK Parti Karacabey İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeleri, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık kurumlarını ziyaret ederek, sağlık personelinin özel gününü kutladı.

 

İlk olarak Karacabey Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden AK Parti Teşkilatı; doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarına günün anısına çiçek takdim ederek, bayramlarını tebrik etti. Daha sonra ilçedeki tüm Aile Sağlığı Merkezleri’ne, Sağlık Ocakları’na, eczanelere ve Toplum Sağlığı Merkezi, 112 Acil Servis ile Verem Savaş Dispanseri’ne de ziyaret gerçekleştiren AK Partililer, tek tek sağlık personelini kutlayarak, başarı dileklerini sundu.

 

 

Herkesin sağlığı için canla başla, gece gündüz demeden çalışan vefakâr sağlık çalışanlarının kendileri için çok kıymetli olduğunu vurgulayan AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Özenli ve Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun, onların yalnız bugün değil her zaman yanında olduklarını kaydetti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM