17 Şubat Pazar


Her şey daha ‘iyi’ olacak

Her şey daha ‘iyi’ olacak MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye üye olan Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu’nun üyeliği, Yargıtay tarafından onaylandı....
Bu Haber 2 Şubat 2018 07:10 Yayınlandı

MHP’den istifa ederek İYİ Parti’ye üye olan Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu’nun üyeliği, Yargıtay tarafından onaylandı.

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan İYİ Parti Büyükşehir ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu, “MHP’den istifa edip, Yargıtay’dan üyeliğimin silinmesinden sonra İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatına üyelik müracaatını yaptım. Bu arada bağımsız olarak Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediye Meclis Üyeliğimi sürdürdüm ve 30.01.2018 tarihinde Yargıtay tarafından İYİ Parti üyeliğim onaylandı. Şubat 2018 Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediyesi Meclislerine, İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi olarak katılacağım” dedi.

 

 

Öte yandan, Bursa basınında yer alan MHP’li Bursa Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerinin istifa haberleriyle ilgili olarak ta Hüsnü Doğruoğlu, “İlçemiz, ilimiz ve ülkemiz için her şey İYİ olacak inşallah” yorumunda bulundu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM