18 Şubat Pazartesi


Hayırlı olsun diyelim mi başkan?

Hayırlı olsun diyelim mi başkan?   Geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz ‘Birlikspor satılıyor mu?’ haberi sonrası, Birlikspor yönetimi bir taraftan böyle bir...
Bu Haber 11 Mayıs 2018 08:00 Yayınlandı

 

Geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz ‘Birlikspor satılıyor mu?’ haberi sonrası, Birlikspor yönetimi bir taraftan böyle bir şeyin olmadığını söyleyip, diğer taraftan da bu haberi nasıl öğrendiğimizi araştırmaya başlayıp, kulüp içindeki bazı kişileri Takip Gazetesi’ne haber sızdırmakla suçlasa da, Başkan Uğur Koçak ve bazı yöneticiler, Birlikspor’un yüzde 49’unu alacağını yazdığımız Remzi Cinoğlu ile yemekte bir araya geldi.

 

Önümüzdeki sezon 3. Lig’de mücadele edecek tek Bursa temsilcisi olacak olan Karacabey Birlikspor’un yüzde 49’unun, Bursaspor eski başkanlarından Remzi Cinoğlu’na satılacağı iddiaları sonrası yaptığımız haberin ardından Birlikspor Başkanı Uğur Koçak konuyla ilgili bir açıklama yapmak yerine, haberin Takip Gazetesi’ne kim tarafından servis edildiğini araştırmaya başladı.

 

 

Çok sayıda kişinin bu iddiayı bilmesine rağmen özellikle bir kişiyi haberi sızdırmakla suçlayan Başkan Uğur Koçak, önceki akşam Remzi Cinoğlu ile birlikte yemekte bir araya gelip objektiflere de poz vererek adeta haberi basına servis yaptı.

 

 

Satışın gündeme gelmesinin hemen ardından Cinoğlu ve Koçak’ın birlikte yemek yemeleri akıllarda soru işaretleri yaratırken, Remzi Cinoğlu’nun, “Benim için Bursaspor çok önemli, Bursaspor içinde Karacabey Birlikspor çok önemli. Kulüp Başkanı Uğur Koçak ve yönetimden arkadaşlarla Bursa’da ileriye dönük hedefler doğrultusunda bir araya geldik” paylaşımı, acaba kısa süre içinde Birlikspor’un yüzde 49’u satılıyor mu? sorusunun sorulmasına neden oldu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM