21 Eylül Cumartesi


Haydi gençler eğlence sizi bekliyor!

Haydi gençler eğlence sizi bekliyor!   Türkiye genelinde her yıl 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan ‘Gençlik Haftası’, yarın saat 10.00’da Gençlik...
Bu Haber 14 Mayıs 2019 07:00 Yayınlandı

 

Türkiye genelinde her yıl 15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan ‘Gençlik Haftası’, yarın saat 10.00’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başlayacak.

 

Gençlik Haftası süresince, Karacabeyli gençlerin katılımıyla 15-21 Mayıs 2019 tarihleri arasında sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler düzenlenecek. Öte yandan, bu yıl Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. Yıldönümü nedeniyle daha anlamlı hale gelen etkinlikler, “Milli Mücadele’nin 100. Yılı” temasıyla kutlanacak.

 

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün organizesinde, Karacabey Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklığında düzenlenecek ve 1 hafta sürecek olan etkinliklerde, tüm gençlerin eğlenerek yarışmaları amaçlanıyor.

 

 

Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Ayhan Sağlam, Gençlik Haftasında gençlerin milli değerler etrafında toplumla bütünleşmelerini, görev ve sorumluluk duygularını geliştirmelerini sağlamanın amaçlandığını belirterek, yarın çelenk sunma töreni ile başlayacak Gençlik Haftası süresince yapılacak ve şenlik havasında geçecek etkinliklere tüm gençlerin ve ilçe halkının davetli olduğunu belirtti.

 

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM