17 Şubat Pazar


Hastaneye desteğimiz devam edecek

Hastaneye desteğimiz devam edecek Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası, Devlet Hastanesi’nde görevine başlayan Başhekim Uzman Dr. Arif Kadri Balcı’yı ziyaret...
Bu Haber 2 Şubat 2018 06:50 Yayınlandı

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası, Devlet Hastanesi’nde görevine başlayan Başhekim Uzman Dr. Arif Kadri Balcı’yı ziyaret ederek başarı diledi.

 

Bugüne kadar gerek Oda olarak gerekse üyelerin destekleri ile birçok cihaz ve üniteyi Karacabey Devlet Hastanesi’ne kazandırdıklarını ifade eden KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, imkânlar dâhilinde ellerini taşın altına koymaya devam edeceklerini söyledi.

 

Başkan Güncü, sağlık konusunun göz ardı edilemeyecek derecede mühim bir konu olduğunu; geçmişte Karacabeylilerin bazı temel sağlık hizmetleri konularında çevre il ve ilçelerdeki hastanelere yönlendirildiğini ancak yeni hastanenin hizmete girmesi ile bu durumun azaldığını belirtti. Başkan Güncü, ilçedeki hayırseverlerin de destekleriyle ihtiyaç duyulan cihaz ve makinelerin alınması sonrası hasta sevk oranlarının ciddi seviyede düşeceğine inandıklarını kaydetti.

 

KTSO heyetinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başhekim Uzman Dr. Arif Kadri Balcı, “Karacabey’de kurumların ve STK’ların birlikteliği üst seviyede, hastanemize gösterilen ilgi ve destekler için size, üyelerinize ve hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Başhekim Balcı, kısa bir zaman önce başladıkları görevlerinde öncelikle hastanede uzman doktor ve personel kadrosunu güçlendirmek için çalışacaklarını, bu sayede Karacabeylilere kesintisiz hizmet vermek için yapılan cihaz ve makine destekleriyle birlikte en iyi hizmeti vereceklerini vurguladı.

 

KTSO Başkanı Güncü de, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ilçedeki kurumlarla olan sıkı ilişkinin süreceğini ve Oda tarafından kurumlara gereken desteğin verilmeye devam edileceğini sözlerine ekledi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM