18 Şubat Pazartesi


Hastanenin kapasitesi yetmeyecek

Hastanenin kapasitesi yetmeyecek Karacabey Ticaret Borsası, yeni teşkilat yapılanması kapsamında Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Uzman Dr. Arif Kadri...
Bu Haber 5 Ocak 2018 07:20 Yayınlandı

Karacabey Ticaret Borsası, yeni teşkilat yapılanması kapsamında Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Uzman Dr. Arif Kadri Balcı’yı ziyaret etti. Borsa adına ziyarette; Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Halit Elbir ve Genel Sekreter İbrahim Temel yer aldı.

 

Başhekim ve yeni yönetimi tebrik eden Borsa Başkanı Murad Bertan, otobanın Karacabey’den geçmesiyle birlikte bölgede sanayi tesislerinin gün geçtikçe artarak, nüfus yoğunluğu ile birlikte halen 150 yataklı olan Devlet Hastanesi kapasitesinin önümüzdeki yıllarda ihtiyaca cevap veremeyeceğini dile getirdi.

 

Bu konuda tüm yetkililere ve sivil toplum kuruluşlarına büyük görev düştüğünü söyleyen Bertan, hastane hizmetlerinin aksamadan devam edeceğine inandığını, halkın kaliteli hizmete kavuşacağını belirtti. Başkan Bertan, Ticaret Borsası olarak her zaman yanlarında olduklarını, ihtiyaç halinde desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etti.

 

Daha önce de mevcut binanın üzerindeki arsanın Karacabey Ticaret Borsası üyelerinin imkanlarıyla alındığını belirten Bertan, bu kapsamda ilçeye modern bir hastanenin kazandırılması için taşın altına ellerini koyarak hiç düşünmeden devletin ve milletin hizmetinde kullanılmak üzere arsanın bağışlandığını sözlerine ekledi.

 

 

Ziyaretten memnun kalan Başhekim Uzman Dr. Arif Kadri Balcı ise, hastanenin eksiklerini en yakın zamanda tamamlayacaklarını belirterek, halka kaliteli ve şeffaf hizmet sunacaklarını ifade etti.

 

Karacabey Ticaret Borsası’nın ilçeye katkılarını bildiğini ve geçmişte yapılan güzel işlerin gelecekte de gerçekleşeceğine inandıklarını kaydeden Balcı, Borsa heyetine şahsı, yönetimi ve tüm hastane personeli adına teşekkür etti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM