20 Mart Çarsamba


Halkımız korkmadan konuşmayı özlemiş

Halkımız korkmadan konuşmayı özlemiş İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı; kadın, erkek, yaşlı ve gençleriyle ilçede devam eden köy mevlitleri kapsamında...
Bu Haber 13 Nisan 2018 07:30 Yayınlandı

İYİ Parti Karacabey İlçe Teşkilatı; kadın, erkek, yaşlı ve gençleriyle ilçede devam eden köy mevlitleri kapsamında tam kadro sahalara indi. Ayhan Tayfur başkanlığındaki Karacabeyli İYİ Partililere, İl Başkanı Yüksel Yılmaz da eşlik etti.

 

İlk olarak İYİ Partili kadınlar, ev ev dolaşarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü ile Yaşlılar Haftası, Tıp Bayramı, Orman Haftası ve Down Sendromu gibi etkinliklerde bulundu. İYİ Kadınlar ayrıca, her hafta Cuma günleri esnaf ziyaretlerine de ara vermeden devam ediyor.

 

İYİ Partili erkekler de köy köy, mahalle mahalle kahvehane ziyaretlerine başladı. İYİ Partililer, bununla birlikte STK’ları, dernekleri, Odaları ve siyasi parti ziyaretlerini de sürdürüyor.

 

 

Öte yandan, 1 Nisan 2008 Pazar günü Ankara’da yoğun bir şekilde yapılan İYİ Parti’nin 1. Olağanüstü Kurultayı’na da tam kadro katılan Karacabey İlçe Teşkilat üyeleri, aynı şekilde köy mevlitlerine de yoğun bir katılımla akın ediyor.

 

İYİ Parti İlçe Başkanı Ayhan Tayfur, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Köy halkımızın bizleri içten ve sıcak kucaklamalarına anlatacak kelimeler bulamıyoruz. Özlediğimiz dostluk ve kardeşliği doya doya yaşıyoruz. Düğün havasında geçen köy hayırlarında görüyoruz ki, halkımız korkmadan konuşmayı özlemiş, tarafların ve yandaşların baskısından bıkmış. Özgürce dinini yaşamak, Cumhuriyet’e ve değerlerine sahip çıkmak, Parlamenter Sistem ile yönetilmek ve Köy Tüzel Kişilikleri’ni geri almayı talep ediyor. Köylülerimiz iyi ekonomik şartlarda yaşayabilmek, ekip dikerek üretmek, ellerinden alınan imkanlarının ve köy mallarının (meralarının, tarlalarının, kahvehanelerin, rampalarının, depolarının vs.) geri verilmesini istiyorlar.

 

 

Türkiye’mizi, ilimizi, ilçemizi, mahallelerimizi ve köylerimizi fabrika ayarlarına geri döndürecek tek siyasi oluşum İYİ Parti’dir. Halkımız buna inanıyor ve bizleri destekliyor. İYİ ki varsınız. Köylümüzün milletin efendisi olduğunu ve kurtuluşu köylülerimizle birlikte gerçekleştireceğimizi biliyoruz” diye konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM