17 Ocak Perşembe


Gökhan Karadeniz son imzayı attı!

Gökhan Karadeniz son imzayı attı! Karacabeyli futbolcu Gökhan Karadeniz de, evli futbolcular kervanına katıldı.   TFF 1. Lig takımlarından BB Erzurumspor’da...
Bu Haber 2 Ocak 2018 16:05 Yayınlandı

Karacabeyli futbolcu Gökhan Karadeniz de, evli futbolcular kervanına katıldı.

 

TFF 1. Lig takımlarından BB Erzurumspor’da oynayan Gökhan Karadeniz, düzenlenen düğün merasimiyle dünya evine girdi. Nerman ve Seyfettin Karadeniz çiftinin oğulları Gökhan Karadeniz, Karacabey’de gerçekleştirilen düğünde Sakarya’dan Nuray ve Hamit Yıldırım çiftinin kızları Kübra Yıldırım’la evlendi.

 

 

Çiftin nikahını Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan kıyarken, çiftin nikah şahitliğini ise BB Erzurumspor Başkanı Dilaver Yılmaz ve Nafiz Karadeniz yaptı.

 

Kübra Yıldırım’la dünya evine giren Gökhan Karadeniz’i bu mutlu gününde dost, akraba ve arkadaşları yalnız bırakmazken, düğüne futbol camiasından da bazı isimler katıldı.

 

 

Bizde TAKİP Gazetesi olarak, Kübra ve Gökhan Karadeniz çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

Gökhan Karadeniz kimdir?

 

Futbol hayatına Karacabey’de amatör olarak Karacabeyspor’da başlayan Gökhan Karadeniz, profesyonel futbol hayatına Hatayspor’da başladı. Karadeniz, ardından sırasıyla Aydınspor ve Altınorduspor’da oynadıktan sonra Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor’a transfer oldu.

 

Trabzonspor’un kiralık olarak verdiği Antalyaspor’da bir sezon oynayan Gökhan Karadeniz daha sonra İzmir ekiplerinden Göztepespor’a transfer oldu. 1,5 yıl Göztepespor’da oynayan ve devre arasında Bandırmaspor’a transfer olan Karadeniz, geçtiğimiz sezon BB Erzurumspor’a giderek futbol hayatını burada devam ettirme kararı aldı.

 

Alper Tunalı

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM