18 Şubat Pazartesi


Gizli görüşmeler istifaları getirdi!

Gizli görüşmeler istifaları getirdi!   Karacabey Birlikspor’un yüzde 49’unun Bursaspor eski başkanlarından Remzi Cinoğlu’na satılacağı iddiasını gündeme getirmemizin ardından, Kulüp...
Bu Haber 15 Mayıs 2018 08:00 Yayınlandı

 

Karacabey Birlikspor’un yüzde 49’unun Bursaspor eski başkanlarından Remzi Cinoğlu’na satılacağı iddiasını gündeme getirmemizin ardından, Kulüp Başkanı Uğur Koçak’ın konuyla ilgili bir açıklama yapmak yerine Cinoğlu ile yemekte bir araya gelmesi yönetimi karıştırdı.

 

Başkan Uğur Koçak’ın, yöneticiler Murat Avinç ve Mustafa Kuzu ile birlikte Remzi Cinoğlu ile yemek yemesi ve bunun basına yansımasının ardından yine her hangi bir açıklamama yapmaması ve ardından geçtiğimiz günde bu dört kişinin Belediyeye gelerek Başkan Ali Özkan’la bir araya gelmeleri sonrası yöneticiler istifa etmeye başladı.

 

İlk olarak ‘Gördüğüm lüzum üzerine’ diyerek alt yapıdan sorumlu yöneti Serkan Acar ve ardından da As Başkan Fahrettin Dengiz istifa etti.

 

İstifasıyla ilgili açıklama yapan Fahrettin Dengiz, iş yoğunluğundan dolayı böyle bir karar aldığını söyledi. Dengiz, “2. Amatör Küme’den bu yana 4 yıldır Birlikspor’da görev aldım. Yeri geldiğinde işim ve ailemden ödün vererek emek harcadığım Karacabey Birlikspor’a desteğim her zaman devam edecek. Bugüne kadar bize olan desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımıza, Kulüp Başkanımıza, işadamlarına, tüm taraftarlarımıza ve Karacabey halkına teşekkür eder, saygılar sunarım” ifadelerini kullandı.

 

 

İstifalar sürecek!

 

Öte yandan, Kulüp Başkanı Uğur Koçak ve yöneticiler Murat Avinç ile Mustafa Kuzu’nun sık sık bir araya geldiği Remzi Cinoğlu ile ne konuda görüştükleri bir sır gibi saklanırken, yönetimdeki istifaların süreceği öğrenildi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM