16 Haziran Pazar


Geleceğin futbolcuları göz doldurdu

Geleceğin futbolcuları göz doldurdu   2018 Kasım ayında başlayan Karacabey Okul Spor Faaliyetleri Futbol Müsabakaları finalleri tüm hızıyla devam ediyor....
Bu Haber 15 Nisan 2019 16:40 Yayınlandı

 

2018 Kasım ayında başlayan Karacabey Okul Spor Faaliyetleri Futbol Müsabakaları finalleri tüm hızıyla devam ediyor. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “Futbol Final” maçlarına davet edilen Karacabey Belediyespor Teknik Direktörü Hasan Şermet ve heyeti, minik futbolcular arasında büyük heyecan yarattı.

 

Belediyespor’un teknik heyetini karşılarında gören öğrenciler heyecanlarını attıktan sonra Teknik Direktör Hasan Şermet’i de soru yağmuruna tuttu. Hasan Şermet ile teknik heyet, soruları içtenlikle cevaplandırdıktan sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra küçükler final maçına geçildi.

 

 

Geleceğin yıldızları onları izleyen gözlere oynadıkları oyun ile mesaj vermeye çalıştı. Alt yapılarda oynayan çocukların gayretleri görülmeye değerdi. Karacabey Belediyespor Alt yapı Antrenörü Kamil Çağlı ise minik kramponlar ile ilgili teknik heyete bilgiler verdi.

 

 

Belediyespor Teknik heyeti final maçlarını izledikten sonra sahadan ayrılırken, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü çalışanları, beden eğitimi öğretmenleri ve tüm minik futbolcular tarafından kendilerine 2. Lig yolunda başarı temennilerinde bulunuldu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM