17 Şubat Pazar


Geç gelen ambulansa tepki!

Geç gelen ambulansa tepki! Geçtiğimiz Cumartesi gecesi meydana gelen trafik kazasına geç geldiği iddia edilen 112 Acil Servis ekiplerine tepki...
Bu Haber 1 Ağustos 2017 07:40 Yayınlandı

Geçtiğimiz Cumartesi gecesi meydana gelen trafik kazasına geç geldiği iddia edilen 112 Acil Servis ekiplerine tepki gösteren vatandaşlar, “İnsanlarımız, ülkemizde insan hayatının ne kadar değerli olduğunu görsün, bilinçlensin ki, kaza yapmasınlar” dediler.

 

Gazetemize mail yoluyla ulaşarak yaşananları paylaşan Karacabeyli vatandaşlar, yetkilileri göreve davet etti.

 

Geçtiğimiz Cumartesi gecesi saat 23.10 sıralarında Ulu Cami yakınlarında meydana gelen trafik kazasında, otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı. Hemen kazaya müdahale eden vatandaşlar, olay yerine ambulans çağırdı. İddiaya göre ambulans yarım saat sonra gelebildi.

 

 

Bunun üzerine yaşananlara tepki gösteren vatandaşlar, gazetemize yolladıkları mailde tepkilerini şu sözlerle dile getirdiler; “Bir kaza oluyor ama ambulans gelmek bilmiyor. Ambulanstan önce oto kurtarıcı geliyorsa, bu ülkede insana verilen değer ortadadır. İnsanlarımız, kendilerine verilen değeri görsünler ve sakın kaza yapmasınlar. 2 dakikalık bir yolu yarım saatte gelen bir ambulansa sahip olduğumuz için tüm yetkililere teşekkür ediyoruz”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM