18 Şubat Pazartesi


Gayretleri her türlü övgünün üzerindedir

Gayretleri her türlü övgünün üzerindedir AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, hekimlerin...
Bu Haber 15 Mart 2018 17:10 Yayınlandı

AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, hekimlerin ve tüm sağlık çalışanlarının bu özel bayramını kutladı.

 

Başkan İşcan, sağlığın önemine vurgu yaparak, kaliteli sağlık hizmetleri konusunda hekimlerin ve sağlık çalışanlarının üzerine düşen görevi büyük bir özveriyle yerine getirdiğini söyledi.

 

“Bir nefes sıhhat her birimiz için en büyük devlet, en büyük nimettir. Bu önemin idrakinde olan ve insanımız için bu kutsal hizmeti verenler ise başta hekimlerimiz olmak üzere sağlık çalışanlarıdır” diyen İşcan, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları kaydetti:

 

 

“Sağlık, öncelikli olarak bir yaşam hakkıdır. Bu hakkımızı kollayan, sağlığımızı emanet ettiğimiz, yaptıkları görevle kutsal bir misyon yüklenen, insanlığa nitelikli yaşam sunma ilkesiyle zor koşullarda fedakârca hizmet veren sağlık çalışanlarımızı bugün bir kez daha hatırlayıp, minnet ve şükranlarımızı sunuyor, verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Değerli hekimlerimizin ve her düzeydeki sağlık çalışanlarımızın üstlendikleri büyük sorumluluğun bilinciyle gösterdikleri titiz ve insanüstü gayretler her türlü övgünün üzerindedir. İnsan sağlığının korunması ve mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi için, gece-gündüz demeden var gücü ile çalışan sağlık çalışanları, insanı yaşatmayı düstur edinmiştir.

 

Bu düşüncelerle, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına büyük bir özveriyle çalışan hekimlerimizin, sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Ayrıca; Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonları’nda hiç çekinmeden vatanımızın bütünlüğü, milletimizin birliği, devletin bağımsızlığı için görev alan hekimlerimiz ve sağlık personelimize canı gönülden minnettarlığımızı belirtirim”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM