20 Mart Çarsamba


Esnafspor’a galibiyet yemeği!

Esnafspor’a galibiyet yemeği! Bursa 2. Amatör Lig 5. Grupta mücadele veren ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından olan Esnafsporlu futbolcular,...
Bu Haber 16 Nisan 2018 17:28 Yayınlandı

Bursa 2. Amatör Lig 5. Grupta mücadele veren ve şampiyonluğun en güçlü adaylarından olan Esnafsporlu futbolcular, MKP Çırpangücü galibiyetini verilen yemekle kutladılar.

 

Karacabey Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan tarafından, Ella Park’ta verilen yemeğe, Esnafspor Başkanı Ramazan Bıdırdı, Teknik Direktör Volkan Yetim ve futbolcular katıldı.

 

Yemekte konuşan Ticaret Borsası Başkanı Murad Bertan, şampiyonluk yolunda alınan MKP Çırpangücü galibiyeti sonrası Esnafsporlu oyunculara moral vermek için böyle bir etkinlik düzenlediğini belirterek, tüm Karacabeylilerin Esnafspor ve tüm spor kulüplerine destek olması gerektiğini söyledi.

 

 

Esnafspor Başkanı Ramazan Bıdırdı da, moral yemeği veren Murad Bertan’a teşekkür ederek, “Bu destekler bizi daha da motive ediyor. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hepimiz inandık ve inşallah şampiyon olacağız” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM