21 Mayıs Salı;


Ergün Koç aday adayı oldu!

Ergün Koç aday adayı oldu!   Karacabey’in bir önceki dönem Belediye Başkanı Ergün Koç, geçtiğimiz Cuma günü İYİ Parti’den belediye başkanlığı...
Bu Haber 4 Aralık 2018 07:00 Yayınlandı

 

Karacabey’in bir önceki dönem Belediye Başkanı Ergün Koç, geçtiğimiz Cuma günü İYİ Parti’den belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

 

İlçe Başkanı Erkan Önen tarafından İYİ Parti rozeti de takılan Koç, ardından başvuru formunu teslim etti. Karacabey’in hizmete ihtiyacı olduğunu vurgulayan Koç, “Tüm ‘iyi’liğimizle göreve hazırız” mesajı verdi.

 

 

İYİ Parti’de geçtiğimiz hafta start alan belediye başkanlığı aday adaylığı başvuruları kapsamında, Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu’nun ardından Karacabey’in bir önceki dönem Belediye Başkanı Ergün Koç da müracaatını yaptı. Geçtiğimiz Cuma günü parti binasında aday adaylığı başvuru formunu İYİ Parti İlçe Başkanı Erkan Önen’e teslim eden Koç, Karacabey’in hizmete ihtiyacı olduğunu ve ilçe halkına hizmetkarlık etmeye hazır olduğunu vurguladı.

 

“Tüm ‘iyi’liğimizle göreve hazırız” mesajı veren Ergün Koç, “Aday gösterilmem halinde seçimi kazanmak için varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM