21 Mayıs Salı;


Erdoğan’a dua ve destek istiyoruz

Erdoğan’a dua ve destek istiyoruz   AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz Cumartesi günü Cumhuriyet Alanı’ndaki seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Programa...
Bu Haber 12 Haziran 2018 07:20 Yayınlandı

 

AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatı, geçtiğimiz Cumartesi günü Cumhuriyet Alanı’ndaki seçim ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Programa Belediye Başkanı Ali Özkan’ın yanı sıra, Bursa Milletvekili Adayları Mustafa Esgin ve Gülten Kapıcıoğlu da katıldı.

 

Açılış öncesinde konuşan AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, “Vakit Karacabey vakti. Daha güçlü bir Türkiye ve daha güçlü bir Karacabey için 24 Haziran Haziran’dan sonra da; Durmak yok yola devam” mesajı verdi.

 

İlçe adına birlik beraberlik vurgusunda bulunan İşcan, “Karacabey’imiz büyük gönüllü insanların yaşadığı bir kent. Bunun en güzel örneğinin de, MR cihazının Karacabey’e kazandırılması ile ilgili tüm ilçelere örnek olacak şekilde gerçekleşmiş olmasıdır. Artık MR cihazı için başka ilçelere gitmek zorunda değiliz. İnanıyorum ki biz bir ve beraber olduğumuz sürece Karacabey’e getiremeyeceğimiz hiçbir hizmet yoktur.

 

 

Tek bir derdimiz, tek bir idealimiz, tek bir sevdamız var. Bu sevdanın adı da Türkiye’dir, Karacabey’dir. Ülkemizin alnının ak ve başının dik olması, siyasetimizin asla değişmeyecek eksenidir. Bu noktada her toplantımızda, her buluşmamızda bu sevdayı büyütmek için çaba sarf ediyoruz. İşte bu kapsamda önümüzde çok büyük bir sınav var. 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti’ye halkımızdan tam destek ve dua istiyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

 

 

Karacabey’e yapılan hizmetleri sıralayarak konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin her anlamda yükselen bir değer olduğunu vurguladı. Karacabey’in yakından tanıdığı isimlerin milletvekili adayı olmasıyla ilçenin daha da güçlendiğini belirten Özkan, “CHP’liler’in tüm engelleme çalışmalarına rağmen Karacabey’den geçecek olan Otoyol projesi, Yeşildere ve Gölecik barajları, yeni Devlet Hastanemiz, geçtiğimiz hafta temelini attığımız Sağlıklı Yaşam Merkezi, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda faaliyete geçireceğimiz Sosyal Yaşam Merkezi, Bursa Büyükşehir Belediyemiz ve BUSKİ öncülüğünde altyapı, içme suyu ve kanalizasyon çalışmaları, Yeniköy’deki sahil projesi ve istihdama büyük katkı sağlayacak TEKNOSAB Projesi ile Karacabey’imiz büyümeye, gelişmeye ve kalkınmaya devam ediyor.

 

 

İşte tüm bu hizmetlerin artarak devam etmesi adına 24 Haziran seçimlerinden de AK Parti’nin güçlü bir şekilde çıkması gerekiyor. Karacabeyli hemşehrimiz Mustafa Esgin ile Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediyesi Meclis Üyemiz Gülten Kapıcıoğlu’nun da milletvekili olarak mecliste yer almaları Karacabey’imiz önünü daha da açacaktır” diye konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM