21 Mayıs Salı;


Engellilere mavi kapaklı destek

Engellilere mavi kapaklı destek   Karacabey Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin ile birlikte “3...
Bu Haber 6 Aralık 2018 14:55 Yayınlandı

 

Karacabey Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin ile birlikte “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” nedeniyle Tüm Engelliler Kültür Sanat Dayanışma ve Spor Derneği’ni ziyaret ederek, anlamlı günlerini kutladı.

 

Dernek Başkanı Kağan Erdem’in de hazır bulunduğu ziyaret samimi bir ortamda geçti. Kaymakam Yolcu, her zaman engelli bireylerin yanında oldukları mesajını verirken, toplumun bu konuya daha fazla duyarlı olmasını ve herkesin birer engelli adayı olduğunu unutmaması gerektiğini vurguladı.

 

 

Şehit Bahadır İlkokulu’ndan duyarlı davranış

 

Kaymakam Yolcu’nun ardından, Şehit Bahadır Tayfur İlkokulu Müdürü Nurettin Çift önderliğindeki Şehit Bahadır Tayfur İlkokulu 3/C Sınıfı öğrencileri, okul öğretmeni Hatice Sarı ve Okul Aile Birliği yöneticileri de, Tüm Engelliler Kültür Sanat Dayanışma ve Spor Derneği’nin konuğu oldu. Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin de yer aldı.

 

 

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü” münasebetiyle okullarında topladıkları mavi kapakları okul aile birliği yönetimi ve öğretmenleri gözetiminde Dernek Başkanı Kağan Erdem’e teslim eden Şehit Bahadırlı öğrenciler, anlamlı bir çalışmaya imza atarak, farkındalık oluşturma adına takdir topladı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM