20 Temmuz Cumartesi


Emniyette müdür değişikliği

Emniyette müdür değişikliği   Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Karacabey’de göreve başlayan Emniyet Müdürü İlhami Karaali, Yenişehir Emniyet Müdürlüğüne atandı....
Bu Haber 11 Ocak 2019 09:47 Yayınlandı

 

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Karacabey’de göreve başlayan Emniyet Müdürü İlhami Karaali, Yenişehir Emniyet Müdürlüğüne atandı. Karaali’nin yerine de Yenişehir Emniyet Müdürü Ümit Güner getirildi.

 

Alınan bilgiye göre, Bursa Emniyet Müdürlüğü il içi atama kararı sonrası, Karacabey Emniyet Müdürü İlhami Karaali, 6 ay önce Karacabey’e geldiği İnegöl’e daha yakın bir yer olan Yenişehir’e atandı.

 

Yenişehir Emniyet Müdürlüğü ve Havaalanı Şube Müdürlüğü görevlerine atanan Karaali’nin yerine ise, daha önce Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürlüğü de yapmış olan 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ümit Güner getirildi.

 

 

19 yıllık görev hayatı boyunca Yalova, Kosova Birleşmiş Milletler Polis Gücü, Siirt Emniyet Müdürlüğü, Dışişleri Bakanlığı Katar Büyükelçiliği Misyon Koruma, Bursa Osmangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü, Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürü ve Yenişehir Emniyet Müdürü olarak görev yapan Ümit Güner, 1978 Manisa Gördes doğumlu. Evli ve üç çocuk babası Ümit Güner, yeni görevine başladı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM