17 Temmuz Salı;


Emekliye ayrılan arkadaşlarını unutmadılar

Emekliye ayrılan arkadaşlarını unutmadılar Karacabey Çıraklık ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ayhan Emir, emekliye ayrıldı.   Öğretmenlik hayatına 1987...
Bu Haber 27 Temmuz 2017 16:11 Yayınlandı

Karacabey Çıraklık ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Ayhan Emir, emekliye ayrıldı.

 

Öğretmenlik hayatına 1987 yılında Endüstri Meslek Lisesi’nde başlayan ve ardından 2011 yılında Çıraklık ve Mesleki Eğitim Merkezi’ne atanan Emir, 6 yıl burada yaptığı müdür yardımcılığı sonrası emekliye ayrıldı.

 

Emekliye ayrılan Ayhan Emir’i, Endüstri Meslek Lisesi’nde yıllarca beraber çalıştıkları öğretmen arkadaşları da unutmadı. Beraber görev yaptıkları Emir için veda yemeği düzenleyen öğretmenler Ayhan Sağlam, Ayhan Kahveci, Naim Sevim, Ali Öner ve Osman Öztürk, hem eğlenceli hem de duygusal anlar yaşadılar.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ayhan Sağlam, yemekte yaptığı konuşmada, eğitim öğretim adına böyle gayretli, dürüst ve çalışkan bir öğretmeni kaybedecek olmanın burukluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

Kendisi için veda yemeği düzenlenen Ayhan Emir de, “Meslek hayatımın tamamını Karacabey’de tamamlamış olan şanslı bir aileyiz. Ne mutlu sizler gibi arkadaşlarım oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM