23 Ağustos Cuma


Ekip ruhu başarıyı getiriyor

Ekip ruhu başarıyı getiriyor   Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, sahada büyük bir özveriyle görev yapan Temizlik İşleri personeli ile...
Bu Haber 1 Şubat 2019 08:30 Yayınlandı

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, sahada büyük bir özveriyle görev yapan Temizlik İşleri personeli ile bir araya gelerek, çalışmalarında başarılar diledi. Özkan, ekip ruhunun ve arkadaşlığın güzel hizmetleri de beraberinde getirdiğine vurgu yaptı.

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, sahada büyük bir özveriyle görev yapan Temizlik İşleri personeli ile bir araya gelerek, mesai arkadaşlarına çalışmalarında başarılar diledi.

 

Karacabey Belediye Başkan Yardımcısı Gökşen Akgör’ün de yer aldığı ziyarette Başkan Özkan, göreve geldikleri günden bu yana mesai arkadaşlarıyla omuz omuza, birbirinden güzel çalışmalara imza attıklarına değindi.

 

 

“Vatandaşlarımızın beklentilerini en üst seviyede gerçekleştirebilmek, memnuniyeti artırmak, şikâyet oranını azaltabilmek için hep birlikte gayret ediyoruz” diyen Özkan, “Belediyecilikte mesai kavramı diye bir şey yok. Vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizler de görev süreniz boyunca azami özen gösteriyorsunuz. Şimdiye kadar verdiğiniz hizmetlerden ve özverili çalışmalarınızdan dolayı Karacabey halkı adına hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Karacabey’in geleceğine katkı

 

Artan yaşam standartlarıyla birlikte, vatandaş beklentilerinin de her geçen gün arttığına ve çıtanın yükseldiğine vurgu yapan Özkan, “Vatandaşlarımız için hep daha iyisini yapmak durumundayız. Çünkü çıta çok yükselmiş durumda. Tabii bu bir ekip işi, bizler yol arkadaşıyız. Buradaki uyum güzel olursa, arkadaşlık ilişkileri güzel olursa, verilen hizmetler de güzel oluyor. Bu da bize olumu şekilde yansıyor. Sizlerin önerilerini ve taleplerini önemsiyoruz. Karacabey’in geleceğine katkı sağlamak için bu tip geri bildirimler, bizim yolumuza da ışık tutacaktır” ifadelerini kullandı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM