17 Şubat Pazar


Doğruoğlu ‘anlatmaya gerek yok’ dedi

Doğruoğlu ‘anlatmaya gerek yok’ dedi   İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu, Karacabey’in birçok konuda sorunları olduğunu belirterek, Belediye Başkanı...
Bu Haber 22 Haziran 2018 07:00 Yayınlandı

 

İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu, Karacabey’in birçok konuda sorunları olduğunu belirterek, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı eleştirdi.

 

Konuyla ilgili basın açıklaması yapan Doğruoğlu, ‘Anlatmaya gerek yok’ diyerek şunları söyledi; “Belediye Başkanı Ali Özkan, üçlü olsun, güçlü olsun diye AK Parti’den belediye başkanı seçildi. 4 yıldır çorba içerek güçleneceğini sandı ama yanıldı. Sadece biraz göbek yaptı. Ama çok güç kaybetti. Çevresinde ve Ak Parti İlçe Teşkilatı ve yönetimi de kan kaybederek dağıldı. Ne üçlü kaldı ne güçlü.

 

Tıpkı AK Parti Genel Merkezi gibi. Ne ilk kurulduğu günkü kurucu kadroları, ne seçilmiş başbakanları, ne bakanları, ne milletvekilleri ve nede belediye başkanları. Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.

 

 

Karacabey Boğazı-Yeni köyün halini görüyorsunuz. Panayır yerindeki parkın halini görüyorsunuz. Şehir merkezindeki orta refüjün halini görüyorsunuz. Karacabey içerisindeki yolların halini görüyorsunuz. Karacabey içerisindeki yolların halini görüyorsunuz. Canbalı deresi üzerine yapılan kavşağı halini ve Canbalı köprü girişi öncesi yolunun halini görüyorsunuz. Hastanenin halini, karşısındaki Eczanelerin halini ve Soğan Pazarının halini görüyorsunuz. Karacabey Sanayi Sitesinin ve yollarının halini görüyorsunuz.

 

Bakırköy’e yapılacak Büyük Hal’i veya 3 yıl asılı olan büyük reklam tabelasını görüyor musunuz? Uluabat Köyünün yol kenarını ve köyün halini görüyorsunuz. Galvaniz kaplamalı çöp Kurularını boyamışlardı. Boyalı çöp kovalarını görüyor musunuz? Ucuzlatıldığı söylenen su paraların ne kadar arttığını görüyorsunuz. Kazanılan 6 milyonu, yok edilen otoparkı, Kent Meydanı deyip bina yapıldığını, Bursa Caddesinde sökülüp de yerine tanılamayan parke taşların ve yolun halini görüyorsunuz.

 

Anlatmaya gerek yok dedik ama anlatacak çok şey var. Görüyorsunuz. Güzellikler Şehri deyip, yan konulan, sonra da kaldırılan tabelayı ve tüm güzellikleriyle yok edilen Karacabey’imizi görüyor musunuz. Ak ve karayı görüyorsunuz”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM