17 Şubat Pazar


Devlet Hastanesi’nde yeni dönem!

Devlet Hastanesi’nde yeni dönem! Karacabey Devlet Hastanesi’nde Başhekim ve Yönetimde değişiklik yaşandı. Buna göre, Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet...
Bu Haber 18 Temmuz 2017 07:45 Yayınlandı

Karacabey Devlet Hastanesi’nde Başhekim ve Yönetimde değişiklik yaşandı. Buna göre, Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mehmet Petek’in yerine, Balıkesir Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzman Dr. Arif Kadri Balcı atandı.

 

Öte yandan, Hastane Müdürü Ender Kaba’nın yerine, bir önceki dönemde görev yapan Mehmet Vapur getirilirken, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Filiz Özkan’ın yerine de, yine bir önceki dönemden Serpil Uzun’un getirildiği belirtildi.

 

 

Karacabey Devlet Hastanesi’nin yeni başhekim ve müdürlerinin yakın zamanda göreve başlaması beklenirken, başhekim ve müdür yardımcılarının da değişeceği öğrenildi. Bu isimlerin kimler olacağının ise 15 Ağustos’ta netlik kazanacağı ifade edildi.

 

 

Bu arada, Başhekim Yardımcısı Diş Doktoru Nevzat Adıgüzel’in, Eylül ayına kadar görevinin başında olduğu, ancak daha sonra hastaneden istifa ederek kendisine özel muayenehane açacağı öğrenildi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM