19 Kasım Pazartesi


Destek yoksa hedefte yok!

Destek yoksa hedefte yok! Orta saha, kanatlar ve forvette sıkıntı yaşayan, şuanda grubundaki tüm takımlardaki istikrarsızlıktan ötürü üst sıralarda görünen...
Bu Haber 24 Kasım 2017 06:40 Yayınlandı

Orta saha, kanatlar ve forvette sıkıntı yaşayan, şuanda grubundaki tüm takımlardaki istikrarsızlıktan ötürü üst sıralarda görünen Karacabey Birlikspor’un Başkanı Uğur Koçak, lig arasında, takıma verilen desteğe göre hedef koyacaklarını söyledi.

 

Bu hafta oynayacakları Tarsus İdman Yurdu maçını kazanarak daha üst sıralara yükselmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Koçak, “Sezonu ilk 5 içerisinde kapatacağımıza inanıyorum. Lig arasında, takıma verilen desteğe göre hedef koyacağız. Bütün taraftarlarımızı stada bekliyoruz. Taraftara ihtiyacımız var. Taraftarsız bir futbol düşünemiyoruz. Onlar bizi desteklediklerinde, başarıyı da hep beraber kucaklayacağız” dedi.

 

 

Sezon başında, yüksek rakamlarda yapılan transferlerle hedeflerinin play off olduğunu söyleyen Başkan Uğur Koçak’ın, şimdi hedeflerini verilen desteğe göre koyacaklarını açıklaması şaşkınlık yaratırken, bu desteğin taraftar mı yoksa maddi anlamda bir destek mi olduğu ise kafalarda soru işaretleri yarattı.

 

Hücum sorunu yokmuş!

 

 

Öte yandan, şuana kadar oynadığı 13 maçta 11 gol atabilen ve 13 gol yiyen Birlikspor’un teknik direktörü Fethi Çokkeser’in yaptığı, ‘Hücum gücü olarak problemimiz yok’ açıklaması da şaşkınlık yarattı.

 

Pozisyon üretmekte zorluk çeken, genelde duran toplalarla gol arayan bir takımın teknik direktörünün böyle bir açıklamada bulunması, ‘maçları nasıl izliyor’ sorusunun sorulmasına neden oldu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM