17 Temmuz Salı;


Deniz yasak duş serbest!

Deniz yasak duş serbest! Denize girmenin ‘tehlikeli’ olduğunu belirterek adeta ‘yasak’ koyan Büyükşehir Belediyesi, aynı yere duş koyarak kafalarda soru...
Bu Haber 8 Ağustos 2017 07:50 Yayınlandı

Denize girmenin ‘tehlikeli’ olduğunu belirterek adeta ‘yasak’ koyan Büyükşehir Belediyesi, aynı yere duş koyarak kafalarda soru işaretleri yarattı.

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kurşunlu’da duşun yanına konulan, “Bu alanda denize girmek tehlikelidir” tabelası, vatandaşlara akıl tutulması yaşatıyor.

 

Kurşunlu’da sitelere çıkan yolun alt kısmına bulunan sahilin yakınlarına Büyükşehir Belediyesi tarafından konulan duş, denizden çıkanlara mı yoksa yoldan geçenlere mi hizmet ediyor belli değil.

 

Normalde denizden çıkanların kullanması için konulan bu duşun yanına, yine Büyükşehir Belediyesi tarafından konulan “Bu alanda denize girmek tehlikelidir” tabelası, şaşkınlık yaratıyor.

 

Koskoca Malkara sahiline 3-4 duş ve 2 soyunma kabini koyarak sözde hizmet ettiğini zanneden Büyükşehir Belediyesi’nin şimdide Kurşunlu’da yaptığı bu saçmalık, insanlara akıl tutulması yaşatırken, vatandaşlarda tepkilerini şu sözlerle dile getirdiler;

 

“Koskoca Malkara sahilinin bir girişine birde çıkışına soyunma kabini ve duş koyarak hizmet olmaz. Bu kadar insan denize geldiğinde bu kabin ve duşlarda uzun kuyruklar oluşuyor. Bu yetmezmiş gibi birde Kurşunlu’daki bu saçmalık adeta vatandaşlarla dalga geçmektir. Lafa gelince Bursa’nın tüm sahillerine hizmet ettiğini söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, acaba buraya kaç kere geldi de bu sözde hizmetlerden haberdar”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM