18 Şubat Pazartesi


Cumhuriyet’ten kan bağışına destek

Cumhuriyet’ten kan bağışına destek   Cumhuriyet İlkokulu 4/C Sınıfı, “Değerler Eğitimi” kapsamında “Kızılay’a Kan Bağışı” kampanyası düzenledi. Kan vermek isteyen...
Bu Haber 15 Mayıs 2018 07:20 Yayınlandı

 

Cumhuriyet İlkokulu 4/C Sınıfı, “Değerler Eğitimi” kapsamında “Kızılay’a Kan Bağışı” kampanyası düzenledi. Kan vermek isteyen 4. sınıf öğrencileri, annesini, babasını, abisini, ablasını, arkadaşlarını ve komşularını kan vermek için Cumhuriyet Alanı’nda bulunan Kızılay’ın kan verme otobüsüne davet ettiler.

 

 

Öte yandan, kan bağışı kampanyasına destek vererek, öğretmen eşini, öğrenciler ile velilerini yalnız bırakmayan İYİ Parti Bursa Büyükşehir ve Karacabey Belediye Meclis Üyesi Hüsnü Doğruoğlu da kan vererek kampanyaya destek oldu.

 

Kızılay Karacabey Şube Başkanı Ahmet Kırmızı da, Cumhuriyet İlkokulu 4/C sınıfı öğretmenine, velilerine ve öğrencilerine, böyle örnek bir kampanya düzenledikleri için teşekkür etti.

 

 

Kampanya sonunda ise en çok kan bağışı yapılmasını sağlayan öğrencinin, öğretmeni ve okul idaresi tarafından ödüllendirileceği belirtildi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM