23 Mayıs Perşembe


Çiftçi’nin konuğu Celal Şengör

Çiftçi’nin konuğu Celal Şengör   Karacabeyli genç siyasetçi Sinan Çiftçi, 17 Ekim Çarşamba akşamı itibarı ile Halk TV’de Genç Gündem...
Bu Haber 11 Ekim 2018 14:55 Yayınlandı

 

Karacabeyli genç siyasetçi Sinan Çiftçi, 17 Ekim Çarşamba akşamı itibarı ile Halk TV’de Genç Gündem isimli programın sunucusu olacak. Programın ilk konuğu ise, son dönemlerde yaptığı çarpıcı açıklamalar ile Türkiye gündemine oturan Prof. Dr. Celal Şengör olacak.

 

Her hafta Çarşamba günü saat 21.00’de Halk TV’de yayınlanacak olan programda gençler, Türkiye’nin gündemi ile ilgili yorumlarda ve tartışmalarda bulunacak.

 

Programa bir konuk ve 20 civarında üniversite öğrencisi katılacak. Gençlik programlarının başarılı öğrencisi olan Sinan Çiftçi’nin önemli aşamalar kaydederek artık program sunucusu olması Karacabeyliler tarafından da büyük sevinçle karşılandı.

 

 

Çiftçi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Yıllarca Abbas Güçlü ile Genç Bakış programında öğrenci olarak konuklara zorlu sorular sordum. Halk TV yeni yayın döneminde gençlere kucak açtı. Şuanda hiçbir TV kanalında gençlerin konuştuğu bir program yok. Gençler konuşamıyor, sorgulayamıyor, yorum yapamıyor.

 

İşte böyle bir ortamda, Halk TV gençlerin sesine kulak vererek yepyeni bir program başlatıyor. Şahsımı da programın sunucusu olarak onurlandırdılar. İnşallah bu büyük işi alnımın akıyla başaracağım. Her siyasi görüşten üniversite öğrencisi arkadaşım programımızda yer alacak.

 

Yine her hafta bir konuğumuz olacak. Öğrenci arkadaşlarımız hem konuğa soru soracak hem de Türkiye gündemini genç gözüyle yorumlayacaklar. İnşallah güzel işler yapacağız. Sinan Çiftçi ile Genç Gündem, 17 Ekim Çarşamba akşamı saat 21.00’de canlı yayında Halk TV’de olacak. Her Çarşamba aynı saatte programımızı yapmaya devam edeceğiz. Karacabeyli hemşerilerim ve öğrenci arkadaşlarım başta olmak üzere tüm Türkiye’yi ekran başına davet ediyorum”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM