21 Mayıs Salı;


Çiçek yerine sertifika verdiler!

Çiçek yerine sertifika verdiler!   24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları çerçevesinde, TEMA’ya bağış yaparak Erzurum Kapıkale Hatıra Ormanı’na, okullarındaki her...
Bu Haber 29 Kasım 2018 16:20 Yayınlandı

 

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları çerçevesinde, TEMA’ya bağış yaparak Erzurum Kapıkale Hatıra Ormanı’na, okullarındaki her öğretmen için bir fidan dikilmesini sağlayan Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği, bu kapsamda aldıkları sertifikaları öğretmenlere takdim etti.

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Menderes Girgin, “Öğretmen arkadaşlara, buket ve çiçek yerine kalıcı olan ve yurdumuzun ağaçlandırılmasında ufakta olsa katkı sağlayacak olan bu anlamlı davranışta bulunan başta Okul Aile Birliği Başkanı Neşe Özcan ve yöneticiler Merve Güncü, Gülşah Yılmaz, Nisa Erol ile Ayşe Tanrıverdi olmak üzere herkese teşekkür ederim” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin de yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği ve yetkililerini bu anlamlı davranışlarından dolayı tebrik ederim” şeklinde konuştu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM