27 Mart Çarsamba


CHP’den diğer adaylara imza desteği

CHP’den diğer adaylara imza desteği   CHP Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi ve partililer, önceki gün Karacabey İlçe Seçim Kurulu’na...
Bu Haber 8 Mayıs 2018 02:00 Yayınlandı

 

CHP Karacabey İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi ve partililer, önceki gün Karacabey İlçe Seçim Kurulu’na giderek, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Cumhurbaşkanı Adayı olması için imza vererek destek oldular.

 

Konuyla ilgili konuşan CHP İlçe Başkanı Ayfer Şahin Çiftçi; “Tek adam düzenini kabul etmiyoruz. Adil ve demokratik bir seçim yarışı istiyoruz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin çağrısı ile Türkiye genelindeki tüm CHP üyeleri seçim kurullarına giderecek Cumhurbaşkanı Adaylarına imza veriyor. Çok adaylı bir seçim istiyoruz.

 

İmza verenlere FETÖ’cü benzetmesi yapanlara sadece gülüp geçiyoruz. FETÖ’cü görmek isteyenler Cumhur İttifakı’nın ortaklarına bakabilirler. Sayın Bahçeli’nin en yakınındakiler, FETÖ’ye ne istediniz de vermedik diyenler değil miydi? Türk Silahlı Kuvvetlerinin kozmik odasına FETÖ’ye açanlar değil miydi? Öğrencilerimizin sınav sorularını FETÖ’ye çaldıranlar değil miydi?

 

 

Bu lakırdılara, iftiralara ve karalama kampanyalarına vatandaşlarımızın karnı tok. Cumhuriyet Halk Partisi, bu zor dönemde demokrasinin öncülüğünü yapmaktadır. Demokrasimize sonuna kadar sahip çıkacağız. Onlar kendi çıkarları için Cumhur İttifakı kurdular. Biz ise büyük bir mutabakat ile Millet İttifakını kurduk. Bu birleşmeden ve bütünleşmeden dolayı son derece rahatsızlar.

 

Çocuklarımızın geleceği için birleşmek zorundayız. Onlar kendi çocuklarını biz ise vatandaşlarımızın çocuklarını düşünüyoruz. Allah’ın izni, hakkımızın desteği ile 24 Haziran’da kazanan Millet İttifakı olacak, demokrasi olacak, adalet olacak, özgürlük olacak, huzur olacak. Cumhurbaşkanı Adayları Meral Akşener ve Temel Karamollaoğlu’na da bu yarışta başarılar diliyoruz. Türkiye’de demokrasinin güvencesi ve teminatı Cumhuriyet Halk Partisi’dir. 24 Haziran’da hep beraber başaracağız” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM