21 Mayıs Pazartesi


Çavuşoğlu’na Karacabey desteği!

Çavuşoğlu’na Karacabey desteği! AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Murat Erol, kabinede yapılan değişiklik neticesinde Başbakan Yardımcılığı görevine getirilen Bursa...
Bu Haber 28 Temmuz 2017 07:55 Yayınlandı

AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Murat Erol, kabinede yapılan değişiklik neticesinde Başbakan Yardımcılığı görevine getirilen Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun Ankara’da düzenlenen devir teslim törenine katıldı.

 

24. ve 25. dönem AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı ile birlikte törende hazır bulunan İlçe Başkanı Murat Erol, yenilenen kabinenin önümüzdeki dönemde çok daha başarılı projelere imza atacağına inandığını kaydetti.

 

 

Erol, “2011 yılından itibaren Bursa Milletvekilliği görevinin yanı sıra Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevini gayretli çalışmalarıyla takdir ettiğimiz hemşerimiz Sayın Hakan Çavuşoğlu’nun, yeni kabinede Başbakan Yardımcılığı görevine getirilmesini memnuniyetle karşılamış bulunuyoruz. Çavuşoğlu’nun devir teslim töreninde de yanında bulunmuş olmaktan son derece mutluluk duyduk. Sayın Çavuşoğlu’nu bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım’a, Bursa’mız adına teşekkürü bir borç bilirim. Türkiye’ye büyük hizmetleri olacağına inandığımız Sayın Hakan Çavuşoğlu’na kendisiyle gurur duyduğumuzu belirtir, yeni görevinde başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

 

Öte yandan, Sağlık Bakanlığı görevinin ardından yenilenen kabinede Başbakan Yardımcısı olarak görev alan Recep Akdağ’a da tebrik ziyaretinde bulunan Başkan Erol, Akdağ’ın Bakanlık yaptığı süre zarfında Bursa ve ülke genelindeki hizmetlerini unutmadıklarını ve yeni görevinde de başarılı olacağına inandıklarını vurguladı.

 

Ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Başdanışmanı Bursalı Harun Akın’ı da makamında ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Erol, kabinedeki son değişikliği değerlendirdiklerini ve yeni bakan atamaların ülkeye hayırlı olması dileklerini ilettiklerini söyledi.

 

Erol ayrıca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun görevine kaldığı yerden devam etmesinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

 

 

İlçe Başkanı Erol son olarak, AK Parti Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Sayın Mahir Ünal’ı da ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

 

Kabinedeki Bakan değişikliklerini değerlendiren Murat Erol, “Önceki dönemde bakanlık yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanımız Sayın Mehmet Müezzinoğlu’na, İçişleri eski Bakanımız Sayın Efkan Ala’ya ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanımız Sayın Faruk Çelik’e de görev süreleri boyunca yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Erol sözlerini, “Bu duygu ve düşüncelerle Sayın Başbakanımız nezdinde tüm Bakanlarımızı tebrik ediyor ve zorlu görevlerinde üstün başarılar diliyorum” şeklinde noktaladı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM