20 Mart Çarsamba


Çavuşoğlu yarın Karacabey’de

Çavuşoğlu yarın Karacabey’de Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, yarın bir dizi ziyaret ve açılışlar için Karacabey’e geliyor. Çavuşoğlu’nu AK Parti...
Bu Haber 12 Nisan 2018 16:42 Yayınlandı

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, yarın bir dizi ziyaret ve açılışlar için Karacabey’e geliyor. Çavuşoğlu’nu AK Parti İlçe Teşkilatı’nın coşku içerisinde ve konvoy eşliğinde karşılayacağı öğrenildi.

 

Çavuşoğlu’nun Karacabey programı hakkında bilgi veren AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, “Bugün Başbakan Yardımcımız Sayın Hakan Çavuşoğlu’nun ilçemize gelecek olmasının mutluluğu içerisindeyiz. İlk olarak Çavuşoğlu’nun katılımlarıyla Veysel Karani Camii’nde kılınacak Cuma namazı sonrası, Hamidiye Mahallesi’nde bulunan Sağlık Ocağı’nın açılışı gerçekleştirilecek. Ardından Karacabey Belediyesi tarafından satın alınarak İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün hizmetine verilecek olan ambulansın teslim töreni yapılacak.

 

 

İlçe esnafımızla da buluşacak olan Başbakan Yardımcımız Çavuşoğlu daha sonra teşkilatımızda partililerimizle bir araya gelecek. Çavuşoğlu, Belediye Başkanımız Ali Özkan’a yapacağı ziyaretin ardından, Gölecik Barajı’na giderek burada yapılan çalışmalar hakkından DSİ yetkililerinden bilgi alacak” diye konuştu.

 

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun Karacabey ziyaretinde tüm ilçe halkını beklediklerini duyurdu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM