17 Şubat Pazar


Büyük bir potansiyele sahibiz

Büyük bir potansiyele sahibiz Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından başlatılan ve toplumun tüm katmanları ile birlikte bir araya gelerek,...
Bu Haber 2 Şubat 2018 07:30 Yayınlandı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından başlatılan ve toplumun tüm katmanları ile birlikte bir araya gelerek, sorunların birlikte belirlenmesi hedeflenen buluşmalara, her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor.

 

Karacabey’in merkez ve kırsalda yer alan 85 mahallesinde gerçekleştirilen ve güçlü diyaloglarla sorunların yerinde belirlenmesini hedefleyen buluşmalar, bu kez de Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyesi gençlerle gerçekleştirildi. Etkinlikte; İlçe Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, İlçe Müftüsü Durmuş Ayvaz ve Esentepe Mahalle Muhtarı Ali Işık da hazır bulundu.

 

Esentepe Camii’nde, TÜGVA Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç ve vakıf üyesi gençlerle, sabah namazı ve sonrası bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin tüm yönleri ile kalkınıp gelişmesi adına istişare kültürünün en önemli vazgeçilmezleri olduğuna vurgu yaptı.

 

İlçe gençliğine davet

 

‘Gelmeden kıyamet, gel sen de kıyam et’ sloganıyla sabah namazı etkinlikleri başlattıklarını ve bu etkinliklerde, Belediye Başkanı Ali Özkan’ı da aralarında görmekten duydukları memnuniyeti ifade eden TÜGVA Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç, yoğun ilgi gören etkinlikleri farklı camilerde sürdürdüklerini ve tüm ilçe gençliğinin de katılımlarını beklediklerini söyledi.

 

 

Büyük potansiyele sahip

 

Gençlerle buluşmasında, Karacabey’de sosyal, kültürel, sportif, ekonomik yönlerden büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleştirdiklerini dile getiren Ali Özkan ise ilçenin ve Karacabeylilerin, çok daha büyük başarıları elde edebilecek büyük bir potansiyele sahip olduğunu ifade ederek, hep birlikte ‘zengin ve müreffeh kent’ Karacabey’i mutlaka inşa edeceklerini kaydetti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM