20 Temmuz Cumartesi


Büyük Atatürk için koştular

Büyük Atatürk için koştular   Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 99. yıldönümü anısına Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile...
Bu Haber 3 Ocak 2019 15:12 Yayınlandı

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 99. yıldönümü anısına Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa olarak düzenlediği ve bu yıl 83’üncüsü yapılan ‘Büyük Atatürk Koşusu’, Karacabey Atatürk Kültür Parkı içerisinde gerçekleştirildi.

 

İlçedeki okullardan 250’yi aşkın öğrenci ve beden eğitimi öğretmenlerinin katılımıyla, Gençler, Yıldızlar ve Küçükler olmak üzere toplam 6 kategoride gerçekleşen koşularda, soğuk havaya rağmen öğrenciler büyük bir azimle koşuları tamamladı. Nefesleri kesen koşularda dereceye giren okullar ve öğrenciler şöyle:

 

 

Ferdi Sıralama

 

Genç Kızlar: 1. Semanur Öztürk               SADIK YILMAZ MTAL, 2. Merve Beniz İMKB MTAL, 3. Rümeysa Yıldırım K.BEY ANADOLU LİSESİ.

 

Genç Erkekler: 1. Ege Kürşat Yılmaz SADIK YILMAZ MTAL, 2. M. Emin Aslan SADIK YILMAZ MTAL, 3. Abdülkadir Önal SADIK YILMAZ MTAL.

 

Yıldız Kızlar: 1. Rümeysa Harman KARACABEY ORTAOKULU, 2. Azra Naz Taşan İSTİKLAL ORTAOKULU, 3. Esma Z. Çakır KARACABEY ORTAOKULU.

 

Yıldız Erkekler: 1. Ömer Faruk Öner KARACABEY ORTAOKULU, 2. Alperen Kaptan KARACABEY ORTAOKULU, 3. Mehmet Yıldız 14 EYLÜL ORTAOKULU.

 

Küçük Kızlar: 1. Ceren Yüceer İSTİKLAL ORTAOKULU, 2. Esra Çamur K.BEY İMAM HATİP OO, 3. Ümmü Gülsüm Ersu KARACABEY ORTAOKULU.

 

Küçük Erkekler: 1. Berat Karasan KARACABEY ORTAOKULU, 2. Aziz Takmak ŞHT. YZB. A. S. ACARCA OO, 3. Gökhan Bayram KARACABEY ORTAOKULU.

 

Takım Sıralaması

 

Genç Kızlar: 1. SADIK YILMAZ MTAL, 2. KARACABEY ANADOLU LİSESİ, 3. İMKB MTAL.

 

Genç Erkekler: 1. SADIK YILMAZ MTAL, 2. K.BEY MES. VE TEKNİK AND. LİSESİ, 3. KARACABEY ANADOLU LİSESİ.

 

Yıldız Kızlar: 1. KARACABEY ORTAOKULU, 2. ŞHT. SERKAN ŞAHİN ORTAOKULU, 3. ERTUĞRULGAZİ İMAM HATİP OO.

 

Yıldız Erkekler: 1. KARACABEY ORTAOKULU, 2. ŞHT. YZB. A. S. ACARCA ORTAOKULU, 3. 14 EYLÜL ORTAOKULU.

 

Küçük Kızlar: 1. KARACABEY ORTAOKULU, 2. ŞHT. SERKAN ŞAHİN ORTAOKULU, 3. İSTİKLAL ORTAOKULU.

 

Küçük Erkekler: 1. KARACABEY ORTAOKULU, 2. ERTUĞRULGAZİ İMAM HATİP OO, 3.ŞHT. SERKAN ŞAHİN ORTAOKULU.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM