19 Kasım Pazartesi


Burfaş polise engel teşkil ediyor

Burfaş polise engel teşkil ediyor Büyükşehir eski Belediye Başkanı Recep Altepe’nin, Karacabey’e yaptığı sayılı hizmetlerden biri olan ve geçtiğimiz ay kapatılarak...
Bu Haber 5 Aralık 2017 06:40 Yayınlandı

Büyükşehir eski Belediye Başkanı Recep Altepe’nin, Karacabey’e yaptığı sayılı hizmetlerden biri olan ve geçtiğimiz ay kapatılarak Karacabeylilere hizmet etmekten vazgeçen Burfaş Sosyal Tesisi, şimdilerde ise polis ekiplerine hizmet ediyor.

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından, Karacabeylilere kaliteyi ucuza sunmak için açılan fakat nedeni bilinmeyen bir şekilde geçtiğimiz ay kapısına kilit vurulan sosyal tesis, kapalı olmasına rağmen alarm sistemi devre dışı bırakılmayınca polis ekiplerine zaman kaybı yaşatıyor.

 

 

Sosyal tesis olarak Karacabeylilere hizmet edemeyen tesisin kapatılmasına rağmen sorumsuzca açık bırakılan alarm sistemi, her gün devreye girince, otomatik olarak ta polis ekiplerinin buraya sevk edilmesine neden oluyor.

 

Burfaş yetkililerinin bu sorumsuzluğu, polis ekiplerine zaman ve yakıt kaybı yaşatırken, vatandaşlarda tesisin neden kapatıldığını, açılıp açılmayacağını yetkililerin açıklamasını bekliyor.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM