21 Eylül Cumartesi


Buldozer Okan’a görkemli karşılama

Buldozer Okan’a görkemli karşılama   Edirne’de düzenlenen 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başaltı pehlivan olarak gümüş madalyanın sahibi olan 26...
Bu Haber 11 Temmuz 2019 14:40 Yayınlandı

 

Edirne’de düzenlenen 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde başaltı pehlivan olarak gümüş madalyanın sahibi olan 26 yaşındaki Okan Yavaş, memleketi Mustafakemalpaşa’da coşkuyla karşılandı.

 

Kırkpınar’da 13 yıldır şampiyonluğa hasret kalan Bursa’ya gurur yaşatan genç pehlivan’a davullu zurnalı kortej eşliğinde görkemli karşılama yapıldı.

 

Mustafakemalpaşa Şehirlerarası terminaline inen ‘Buldozer’ lakaplı pehlivan Okan Yavaş’ı Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Başkan Yardımcıları Ercan Leblebici, Fatma Kocaman, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Murat Hallaçoğlu ve coşkulu bir kalabalık karşıladı.

 

 

Davul ve zurnalarla karşılan Okan Yavaş kalabalığı selamladı. Yavaş’a vatandaşlar sevgi gösterisinde bulunurken, boynuna çok sayıda çiçek takıldı. Etibank’ta devam eden tören daha sonra plaket ve hediye takdimlerinin ardından son buldu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM