20 Mart Çarsamba


Bu kez soruları öğrenciler sordu!

Bu kez soruları öğrenciler sordu! Karacabey Kaymakamlığı ve Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hazırlanan “Gençler ile Akademik Söyleşiler” adlı...
Bu Haber 5 Mart 2018 16:23 Yayınlandı

Karacabey Kaymakamlığı ve Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hazırlanan “Gençler ile Akademik Söyleşiler” adlı projenin ikincisi, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Atbaş, Hakim Eray Kol ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin’in katılımlarıyla Karacabey Anadolu Lisesinde gerçekleştirildi.

 

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin; “Öğrencilerimizi rol model teşkil eden meslek grupları ile bir araya getirerek meslek seçimleri ile ilgili sorularına cevap vermek ve motivasyonlarını arttırmak amacıyla planladığımız söyleşi, öğrencilerimizin yoğun ilgisi ile gerçekleştirildi. Öğrencilerimizin ilgisi ve sorularıyla söyleşimiz, planlanandan daha uzun sürmüş ve öğrenci motivasyonlarını olumlu yönde etkilediği gözlenmiştir.

 

 

Gençler ile Akademik Söyleşiler Projesi, Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek olup, ilçemizdeki tüm 12. sınıf öğrencilerini kendi meslek alanlarında rol model olan kişilerle ile buluşturmaya devam edecek” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM