20 Temmuz Cumartesi


BTB’den KMYO’da ara eleman arayışı

BTB’den KMYO’da ara eleman arayışı   Bursa Ticaret Borsası (BTB) 1. Meslek Komitesi üyeleri, Uludağ Üniversitesi Karacabey Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret ettiler....
Bu Haber 20 Aralık 2018 14:37 Yayınlandı

 

Bursa Ticaret Borsası (BTB) 1. Meslek Komitesi üyeleri, Uludağ Üniversitesi Karacabey Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret ettiler. Ziyarette, Karacabey Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tayar ile görüşen BTB 1. Meslek Komitesi üyeleri, et sektörünün en temel sorunlarından biri olan yetişmiş ara eleman konusunda yapılabilecek ortak çalışmaları değerlendirdiler.

 

BTB Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Kırmızıay, Meclis Üyesi Cengiz Camcı ile BTB 1. Meslek Komite Üyeleri Mehmet Verep, Talat Vatan’ın yanı sıra sektör temsilcisi Salih Özgürler ve BTB Başkan Danışmanı Can Aydoğan’dan oluşan heyetin ziyaretinde, Karacabey Meslek Yüksekokulu’nun faaliyetleri hakkında da bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Ziyarette ayrıca, et sektörünün en temel sorunlarından biri olan yetişmiş ara eleman sorununu çözüme kavuşturmak adına, gelecek dönemde sektöre personel yetiştirilmesi konusunda yapılabilecek çalışmalar ele alındı.

 

 

Bursa Ticaret Borsası (BTB) 1. Meslek Komitesi üyelerinin Uludağ Üniversitesi Karacabey Meslek Yüksekokulu’nu ziyaretinde, Karacabey Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tayar ile birlikte öğretim üyeleri Doç. Dr. Artun Yibarve Kader Çetin de hazır bulundu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM