26 Nisan Perşembe


Boşnaklar Çanakkale’ye gidiyor

Boşnaklar Çanakkale’ye gidiyor Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği, 23 Temmuz 2017 Pazar günü kutsal topraklar Çanakkale’ye gezi...
Bu Haber 19 Haziran 2017 16:49 Yayınlandı

Karacabey Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği, 23 Temmuz 2017 Pazar günü kutsal topraklar Çanakkale’ye gezi düzenleyeceklerini duyurdu. Dernek Başkanı Cengiz Coşkun, Çanakkale gezisine katılmak isteyenlerin 23 Haziran’a kadar kimlikleri ile birlikte Park Caddesi üzerindeki Buket Çiçek Evi Sahibi Mustafa Buğday’a müracaat etmeleri gerektiğini söyledi.

 

Cengiz Coşkun başkanlığında Karacabey’in sosyal ve kültürel faaliyetlerde en etkin sivil toplum örgütlerinden biri olan ve takdir toplayan Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği yönetimi, yeni bir etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor. Bosna Sancak Derneği, Türk destanının yazıldığı Çanakkale’ye gezi tertip edecek. 23 Temmuz 2017 Pazar günü gerçekleşecek organizasyonla ilgili kamuoyunu bilgilendiren Dernek Başkanı Cengiz Coşkun, geziye katılmak isteyenlerin 23 Haziran’a kadar kimlikleri ile birlikte Park Caddesi üzerindeki Buket Çiçek Evi Sahibi Mustafa Buğday’a müracaat etmeleri gerektiğini bildirdi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM