19 Kasım Pazartesi


Birlikte güzel işler yapacağız

Birlikte güzel işler yapacağız Ertem İşcan başkanlığında yenilenen AK Parti Karacabey İlçe Yönetimi’ne ziyaretler tüm hızıyla devam ediyor. Karacabey’de 2014...
Bu Haber 8 Ocak 2018 15:27 Yayınlandı

Ertem İşcan başkanlığında yenilenen AK Parti Karacabey İlçe Yönetimi’ne ziyaretler tüm hızıyla devam ediyor. Karacabey’de 2014 yılının Temmuz ayında kurulan AK Parti Emirsultan Mahalle Temsilciliği de yeni yönetimi ziyaret ederek, çalışmalarında başarı diledi.

 

AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan ve ekibinin ilçede güzel hizmetlere imza atacaklarına inandıklarını vurgulayan Emirsultan Mahalle Temsilcisi Adem Bektaş, “İlçe yönetimindeymiş gibi çalışmalarımıza bundan sonra da aşkla devam edeceğiz. Her zaman partimize ve Karacabey’imize hizmet etmenin onuru içinde olacağız. Öte yanda ilçemizde yeni oluşum içine giren AK Parti İlçe Teşkilatı’nda görev alması için bizlerden yol arkadaşı istendi. Bizler de Emirsultan’ı temsilen teşkilatımızın var oluşunda emeği çok olan Ferhat Memiş’i önerdik ve dava arkadaşımız yedeklerde yer aldı. Memiş’in, mahallemize ve partimize faydalı kişiliği ile çalışacağından şüphem yok. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı özveri ve çaba ile partimize ve mahallemize hizmet etmekten onur duyduk, duymaktan da vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu.

 

 

Emirsultan Mahalle Temsilciliği’ni konuk etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan da, “Emirsultan, en çok önem verdiğimiz mahallelerimizden biridir. Arkadaşlarımız orada güzel çalışmalara imza atıyor. Bundan sonra da bizlere büyük faydalar sağlayacağından kuşkum yok. Mahalle Temsilcimiz Adem Bektaş da ilçemizin tanınmış işadamlarından. Özellikle Güreş Ağalığı ile ilçemizin sevilen yüzü olması, herkesle barışık ve güzel diyaloglar içinde bulunması takdire şayandır. Ziyaretlerinden dolayı Emirsultan Mahalle Temsilciliğimize çok teşekkür ediyorum. Birlikte Karacabey’imiz için güzel işler yapacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM