21 Mayıs Salı;


Birlikspor’un yüzde 50’si mi satıldı?

Birlikspor’un yüzde 50’si mi satıldı?   Karacabey Birlikspor’un yüzde 49’unun satılacağını gündeme getirmemiz sonrası Kulüp Başkanı Uğur Koçak konuyla ilgili hiçbir...
Bu Haber 22 Mayıs 2018 15:41 Yayınlandı

 

Karacabey Birlikspor’un yüzde 49’unun satılacağını gündeme getirmemiz sonrası Kulüp Başkanı Uğur Koçak konuyla ilgili hiçbir açıklamada bulunmayarak hem Karacabeyli vatandaşları hem de Karacabeyli sporseverleri hiçe sayarken, Birlikspor’un yüzde 50’sinin Remzi Cinoğlu’na satıldığı iddia edildi.

 

Yaklaşık bir aydır gündemde olan Karacabey Birlikspor’un satışı konusunda Başkan Uğur Koçak’tan hiçbir açıklama gelmezken, Koçak, yöneticiler Mustafa Kuzu ve Murat Avinç ile birlikte Birlikspor’un yarısını alacağı iddia edilen Remzi Cinoğlu ile ama yemekte ama yeni futbolcu arayışında bir araya gelmeye devam etti.

 

Son olarak Sultanbeyli ile Kızılcabölükspor arasında oynanan play-off maçında Remzi Cinoğlu ile görüntülenen Başkan Uğur Koçak, bunun da basına yansımasına aldırış etmeyerek, kendisinden cevap bekleyen Karacabey Birlikspor taraftarlarını yine görmezden geldi.

 

 

Başkan Koçak’ın, Birlikspor’un yüzde 49’unun satılacağı yönünde çıkan haberlere cevap vermemesi bu iddiaları doğrular nitelikte olurken, spor kulislerinde ise Karacabey Birlikspor’un yüzde 50’sinin, Bursaspor eski başkanlarından Remzi Cinoğlu’na satıldığı konuşulmaya başlandı.

 

Bugüne kadar çıkan iddialara cevap vermeyen Başkan Uğur Koçak’ın, spor camiası içinde konuşulan bu satış iddiasına ise cevap verip vermeyeceği merak konusu oldu.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM