22 Şubat Cuma


Birlikspor’dan Takip’e ambargo!

Birlikspor’dan Takip’e ambargo! Yağmur çamur demeden Karaca’nın her maçını takip eden, taraftarın sesi olan, isteneni değil gördüğünü yazan, takımına...
Bu Haber 19 Ocak 2018 07:30 Yayınlandı

Yağmur çamur demeden Karaca’nın her maçını takip eden, taraftarın sesi olan, isteneni değil gördüğünü yazan, takımına destek olan, yeri geldiğinde de eksiklikleri dile getiren ve bu yüzden Başkan Uğur Koçak ve yönetimi tarafından dışlanan Takip Gazetesi, daha önce yeni transfer ve teknik direktör değişikliklerinde olduğu gibi yine önce teknik direktör şimdi de yeni transferlerin basına tanıtımına davet edilmedi.

 

Göreve geldikleri günden buyana basın kuruluşları arasında ayrımcılık yapan, kendilerine yakın gördükleri, oynanan kötü futbolu ve yönetimdeki eksiklikleri eleştirmeyen gazetelere yakınlık göstererek, profesyonel ligin amatör yöneticileri olan Karacabey Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ve yöneticileri, bir ayrımcılığa daha imza attı.

 

Geçtiğimiz gün 6 yeni futbolcuya imza attıran Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ve yönetimi, imza törenine Takip Gazetesi’ni davet etmeyerek, ne kadar profesyonel bir yönetime sahip olduklarını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

 

 

Şimdi soruyoruz!

 

Sezon öncesi takımdaki futbolcuların ne kadar para aldıklarını sorduğumuz ve üstü kapalı cevap aldığımız Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ve yönetimine soruyoruz; “Her fırsatta taraftarın destek çıkmasını istediğiniz Karacabey Birlikspor’a yeni getirilen Teknik Direktör Ali Nail Durmuş ile kaç yıllığına, kaç paraya anlaştınız? Huzursuzluk yarattığı gerekçesiyle kovduğunuz Fethi Çokkeser’e ne kadar para ödediniz? Antalya kampına giden takımın yanında kimler gitti? Antalya kampı kaç paraya mal oldu? Yeni yaptığınız 6 transferde hangi futbolcuya kaç para verdiniz? Devre arasında takımdan hangi oyuncuları gönderdiniz?”

 

 

Sadece kendilerine yakın gördükleri basın mensuplarına, yapılan transferlerin kaç yıllık olduğunu açıklayan Karacabey Birlikspor Yönetimi, Takip Gazetesi olarak sorduğumuz, taraftarın ve tüm Karacabeylilerin merak ettiği bu sorulara cevap verip vermeyeceği merak konusu oldu.

Alper TUNALI

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM