18 Şubat Pazartesi


Birlikspor satılıyor mu?

Birlikspor satılıyor mu?   TFF 3. Lig’de mücadelede eden Karacabey Birlikspor’un yüzde 49’unun satılacağı iddia edildi.   Önümüzdeki sezon...
Bu Haber 8 Mayıs 2018 07:00 Yayınlandı

 

TFF 3. Lig’de mücadelede eden Karacabey Birlikspor’un yüzde 49’unun satılacağı iddia edildi.

 

Önümüzdeki sezon 3. Lig’de mücadele edecek tek Bursa temsilcisi olacak olan Karacabey Birlikspor’un yüzde 49’unun, Bursaspor eski başkanlarından Remzi Cinoğlu’na satılacağı iddia edildi.

 

Şuana kadar konuyla ilgili kulüpten herhangi bir açıklama yapılmazken, Cinoğlu’nun, hafta sonu Karacabey’e gelerek, Karacabey Birlikspor ile Çorum Belediyespor arasında oynanan ligin son maçını izlemesi ise bu iddiaları doğrular gibi oldu.

 

Ayrıca Remzi Cinoğlu, maçın ardından Karacabey Belediyesi’ne giderek, Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan’la bir süre görüşmede bulundu.

 

Cinoğlu Başkanlığa aday mı?

 

 

Öte yandan, Bursaspor’un 2018 Mayıs ayında yapılacak Genel Kurulu’nda başkan adaylığı için hazırlık yaptığı belirtilen eski başkan Remzi Cinoğlu’nun, mali tabloyu incelemek için mevcut başkan Ali Ay’la temasa geçtiği öne sürüldü.

 

Bursaspor’un eski başkanlarından Remzi Cinoğlu, yeniden başkanlık için kolları sıvadı. 2018 Mayıs ayından yapılacak olan Bursaspor Genel Kurulu’nda başkanlığa aday olacağı bildirilen Cinoğlu’nun, konuyla ilgili temaslarda bulunduğu ve görüşmeler yaptığı öğrenildi.

 

Hatta Remzi Cinoğlu’nun mali tabloyu incelemek için Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay’dan bilgi istediği, ancak Ay’ın bu isteği geri çevirdiği öne sürüldü.

 

Elvir Baliç’i 9 milyon dolara satmıştı

 

1996-1998 yılları arasında Bursaspor Kulübü başkanlığı yapan iş adamı Remzi Cinoğlu, 9 milyon dolar bonservis bedeliyle Elvir Baliç’i Fenerbahçe’ye vermesiyle hafızalara kazınmıştı.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM