18 Haziran Pazartesi


Bir dilim ekmeği paylaşıyoruz!

Bir dilim ekmeği paylaşıyoruz! Ramazan Ayı’nın manevi atmosferini sokak iftarlarıyla paylaşan Mustafakemalpaşa Belediyesi, gönüllerin buluştuğu kardeşlik sofrasının bir diğerini Lalaşahin...
Bu Haber 19 Haziran 2017 16:40 Yayınlandı

Ramazan Ayı’nın manevi atmosferini sokak iftarlarıyla paylaşan Mustafakemalpaşa Belediyesi, gönüllerin buluştuğu kardeşlik sofrasının bir diğerini Lalaşahin Mahallesi’nde kurdu. Pazar Pazarı’ndaki iftar programına katılan Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, 500 kişilik yemekte vatandaşlarla birlikte oruç açtı.

 

Yoğun bir katılımın yaşandığı iftarda konuşan Başkan Sadi Kurtulan, Ramazan’ın güzelliğini birlikte paylaşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Ramazan’ın ruhunu her akşam farklı bir mahalle de yaşıyoruz. Bu sofralar bizim birlik ve beraberliğimizin en güzel eseridir. Bir dilim ekmeği paylaşıyor, bu ayın bereketini sofralarımıza taşıyoruz. Bizi biz yapan değerlere hep birlikte sahip çıkacağız. Birliğimizin, beraberliğimizin ebedi olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM