17 Ocak Perşembe


Belediyeyi MHP kazanacak!

Belediyeyi MHP kazanacak! MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, ilçe teşkilatları ziyaretleri kapsamında önceki akşam Karacabey’e çıkarma yaptı. Ziyarette...
Bu Haber 9 Ocak 2018 07:20 Yayınlandı

MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, ilçe teşkilatları ziyaretleri kapsamında önceki akşam Karacabey’e çıkarma yaptı. Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Hüseyin Erol ile İl Başkanı Tevfik Topçu, yerel seçimlerde belediyeyi kazanacaklarını ve Karacabeylilerin yüzünü güldüreceklerini iddia etti.

 

Ziyaret programının açılışında konuşan MHP Karacabey İlçe Başkanı Hüseyin Erol, “Teşkilatlarımızı yalnız bırakmayan ve hep yanımızda olan İl Başkanımız Sayın Tevfik Topçu’ya teşekkür ederim. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Temmuz ayında dolu faciası yaşandı. Çiftçinin yanında sadece MHP vardı. Genel Sekreterimiz İsmet Büyükataman’ın gündeme taşıdığı faciada, Karacabeylilerin yanında siyaset yapmadan çözüm üretmeye çalıştık. Karacabey’de tarım ve hayvancılık ile uğraşanların yüzleri gülmüyor. Gerçek olan ise Karacabeylilerin yüzleri gülmüyor.

 

İlçemizde altyapı sorunu almış başını gidiyor. Otopark sorunu hat safhaya ulaştı, kendi işyerlerimizin önüne bile araçlarımızı park edemiyoruz. Ancak İl Başkanlığımızın da desteğiyle biz Karacabeyli MHP’liler olarak yerel seçimlerde belediyeyi kazanacağız ve ilçe halkımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi.

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Tevfik Topçu ise, “Yöneticilerim ve ben tüm ilçe teşkilatlarının yanındayız. Bu akşam da Karacabey’deyiz. Karacabey, tarım ve hayvancılık konusunda Türkiye’nin önde olan ilçelerinden biri. Karacabey, ülkemizin önemli marklarını içinde barındıran bir ilçe. Sizdeki bu inançla Karacabey Belediyesini de alarak ilçe halkının yüzünü güldüreceğiz” diye konuştu.

 

İsim vermeden İYİ Parti’ye yüklenen ve MHP’den ayrılarak parti kuranlara seslenen Topçu, “Aslında problem, bizden olduğunu söyleyen ama bizden olmayan birilerinde. Yeni parti kurmuşlar, Allah yollarını açık etsin. Türk siyasetinde ilk defa MHP’ye kumpas kuranların kurduğu partileşme sürecinde, Türk siyasetinde ilk defa ahlaki değerler ayaklar altına alınmıştır. Bir siyasi partiden istifa töreni hiç duydunuz mu? Yazıklar olsun”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM