23 Ağustos Cuma


Belediyenin kapısı herkese açık

Belediyenin kapısı herkese açık   Karacabey’i ‘Ortak Akılla’ yönetmeye devam ettiğini her fırsatta dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan, yeni...
Bu Haber 26 Temmuz 2019 07:00 Yayınlandı

 

Karacabey’i ‘Ortak Akılla’ yönetmeye devam ettiğini her fırsatta dile getiren Belediye Başkanı Ali Özkan, yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.

 

Vatandaşlara daha sağlıklı ve yerinde çözüm amacıyla başlatılan “Açık Kapı Günleri” projesi kapsamında Başkan Özkan, her hafta vatandaşlarla birebir görüşerek, görüş ve önerilerini dinleyecek.

 

Başkan Ali Özkan ile yüz yüze gerçekleşecek buluşmalar, her cuma günü saat 15.00’de belediye başkanlık makamında düzenlenecek.

 

 

Vatandaşlarımızın yanındayız

 

Göreve geldikleri günden bu yana her fırsatta vatandaşların yanında olmaya gayret gösterdiklerine vurgu yapan Başkan Ali Özkan, ilçenin her yönüyle gelişimi adına yoğun gayret gösterdiklerini ifade ederek, bu noktada ortak aklın öneminin de altını çizdi.

 

Karacabey’in ortak menfaatleri doğrultusunda çalışmalara tüm hızıyla devam edeceklerini belirten Özkan, her Cuma günü gerçekleşecek buluşmalara vatandaşları davet ederek, hep birlikte Karacabey için çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM