23 Mayıs Perşembe


Belediyeden her alana destek

Belediyeden her alana destek   Sportif Kent hedefi doğrultusunda, spora ve sporcuya yönelik yatırımların artarak devam ettiği Karacabey’de, bu alanda...
Bu Haber 11 Ekim 2018 15:13 Yayınlandı

 

Sportif Kent hedefi doğrultusunda, spora ve sporcuya yönelik yatırımların artarak devam ettiği Karacabey’de, bu alanda yapılan çalışmalar verimli geri dönüşler sağlamaya devam ediyor.

 

Nilüfer Hasanağa Köyler Ligi Futbol Turnuvası’ndaki şampiyonluklarının ardından Yenikaraağaç Gençlik Spor Derneği (YENİDER) Yönetim Kurulu Üyeleri, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret ederek, desteklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.

 

YENİDER Başkanı Türker Duran ile Yönetim Kurulu Üyeleri Muharrem Tetik ve Halil Kaya gerçekleştirdikleri ziyarette, ilçede düzenlenen sportif faaliyetlerin ve bunların desteklenmesinin önemine vurgu yaparak belediye başkanı Ali Özkan’a teşekkürlerini iletti.

 

Başkan Özkan da, Nilüfer’de gerçekleşen bir futbol turnuvasında iki Karacabey takımının final oynamasından duyduğu memnuniyeti ifade ettiği konuşmasında, Yenikaraağaç ve Subaşı Mahallesi sporcularını tebrik etti.

 

 

Destek vermeye devam edeceğiz

 

Karacabey’in her anlamda gelişmesi adına çalışmalar yaptıklarını belirten Özkan, bu doğrultuda spor faaliyetlerine de önem verdiklerini kaydetti. Bu konuda da birçok çalışma gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Özkan, “Karacabey Belediyesi olarak spora destek vermeye devam edeceğiz. Bu alanda başarılarımız artarak devam ediyor. İlçemizin adını sportif kent haline getireceğiz. Spora ve sporcuya desteklerimiz sürecek” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM