19 Kasım Pazartesi


Belediye 2018’de fark yaratacak

Belediye 2018’de fark yaratacak Son dönemde, hükümet tarafından yapılan büyük ölçekli yatırımlarla dikkatleri üzerinde toplayan Karacabey, Bursa siyasetinin iki önemli...
Bu Haber 9 Ocak 2018 07:10 Yayınlandı

Son dönemde, hükümet tarafından yapılan büyük ölçekli yatırımlarla dikkatleri üzerinde toplayan Karacabey, Bursa siyasetinin iki önemli ismini konuk ederek, 2018 yılında hayata geçirilecek projeleri değerlendirdi.

 

AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, AK Parti Bursa Kadın Kolları Başkanı ve aynı zamanda Karacabey ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olan Gülten Kapıcıoğlu ile birlikte Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı ziyaret ederek, ülke ve ilçe gündeminde yer alan konuları masaya yatırdı.

 

Karacabey Belediye Başkanlık makamında gerçekleştirilen toplantıda, son dönemde hükümet tarafından Karacabey’de inşaatı gerçekleştirilen Gölecik ve Yeşildere barajları olmak üzere ilçeye büyük değer katacak önemli projelerin devam ettirildiğinin altını çizen AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, yine ilçe ve tüm Türkiye ekonomisine değer katacak İstanbul-İzmir otobanı ile Çanakkale Boğaz Köprüsü ve buna bağlı bağlantı otoban yollarının yapımının hızla devam ettiğini anımsattı.

 

Yatırımların takipçisi olacağız

 

Karacabey’in geçmişten bu yana güçlü potansiyeli ve çalışkan insanları ile Bursa’nın en önemli ilçelerinden biri olduğunu sözlerine ekleyen Gözgeç, Karacabey’in ve Bursa’nın ülke ekonomisinin lokomotifi konumunda olduğuna ve hükümet olarak ilçeye olan yatırımların da takipçisi olacağına vurgu yaptı.

 

Dünya ölçeğinde projelere ev sahipliği yapıyoruz

 

Konuklarını ilçelerinde ağırlamaktan duyduğu memnuniyet dile getiren ve ilçeye yapılan yatırımların önemine vurgu yapan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da, ilçenin mevcut potansiyeline kazandırdıkları dinamizm ile hükümet tarafından Karacabey ve hinterlandında gerçekleştirilen dünya ölçeğinde büyük yatırımların, ilçeye baştan aşağıya yepyeni fırsatlar getirdiğine dikkat çekti.

 

Belediye yatırımları değer katıyor

 

Başkan Özkan ayrıca, ilçeyi sosyal, kültürel, sportif, eğitim, ekonomik ve nüfus olarak önemli düzeyde etkileyecek TEKNOSAB gibi bir projenin de Karacabey’de gerçekleştirildiğine vurgu yaparken, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Karacabey Belediyesi’nin de bu fırsatları daha da güçlendirecek projeleri bir bir hayata geçirdiğini ve bölge insanının refahını artırıcı çalışmaları kararlılıkla sürdüreceklerini dile getirdi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM