19 Kasım Pazartesi


Başkan Tanrıverdi görevi bıraktı!

Başkan Tanrıverdi görevi bıraktı! CHP Karacabey İlçe Başkanı Murat Tanrıverdi, 9 Aralık’ta yapılacak olan kongrede aday olmayacağını duyurdu.   Başkan...
Bu Haber 5 Aralık 2017 07:00 Yayınlandı

CHP Karacabey İlçe Başkanı Murat Tanrıverdi, 9 Aralık’ta yapılacak olan kongrede aday olmayacağını duyurdu.

 

Başkan Tanrıverdi, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “2 yıldır Cumhuriyet Halk Partisi Karacabey İlçe Başkanlığı görevinde bulunmaktaydım. Ancak bu tür görevlerin de hiç bir şahıs üzerinde baki kalmayacağının bilinci içerisindeydim. Şunu herkesin bilmesini isterim ki; daha önce birçok kez tekrarladığım üzere, hayatım boyunca en fazla gurur duyarak yaptığım şey, Cumhuriyet Halk Partisinin İlçe Başkanlığını temsil etmek olmuştur.

 

Bu andan itibaren örgütümüzün yeni heyecanlara, bayrağı daha ileriye taşıyabilecek genç kadrolara ihtiyacı vardır. Bahsettiğimiz bu kadrolar da Cumhuriyet Halk Partisinin içinde mevcuttur. Benim şahsi olarak hiç bir makamda hırsım ve gözüm yoktur ve her zaman bir işi daha iyi yapabilecek kişiler mevcuttur. Bayrak her zaman daha ileriye taşınacaktır.

 

9 Aralık 2017 Cumartesi günü İlçe Teşkilatımız, olağan kongresini yapacaktır. Bu tarihte yapılacak olan kongrede aday olmayacağımı kamuoyuna buradan saygı ile duyuruyorum. Aday olmak isteyen her arkadaşıma partimizin kapıları ve her türlü imkanı sonuna kadar açıktır. Yapılacak olan kongre masrafları da dahil olmak üzere yeni çalışmaya başlayacak olan arkadaşlarıma bir tek kuruş dahi borç bırakmayacak şekilde yönetimi devretmeyi buradan taahhüt ediyorum.

 

 

Görevde kaldığım süre boyunca tüm örgütümüzden her zaman büyük destek gördüm. Hiç kimseye bir kırgınlığım yoktur. Ancak benim kırdığım arkadaşlarım olduysa kendilerinden özür diliyorum.

 

Bu güne kadar çalışmalarımıza katılmış, katılamasa da gönlü bizimle olmuş her bir üyemize, ilçe önceki dönemler başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, ellerini benimle birlikte taşın altına koymuş olan yönetim kurulu üyelerimize, her biri diğerinden daha çalışkan milletvekillerimize, Mudanya ve Nilüfer Belediyemizin çok değerli başkanlarına, il başkanımız ve çalışma arkadaşlarına, diğer ilçe başkanlarıma, genel merkezimize ve Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, ilçemizde teşkilatlı diğer siyasi parti temsilcilerine, tüm daire amirlerine, Karacabey’imizin değerli basın emekçilerine, muhtarlarımıza, Karacabeyli hemşerilerime, zaman zaman ihmal ettiğim eşim ve çocuklarıma ve aile büyüklerime en içten teşekkürlerimi sunuyorum”

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM