17 Şubat Pazar


Başkan Özkan’dan kunduracılara plaket

Başkan Özkan’dan kunduracılara plaket Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçede uzun yıllar kunduracılık yapan 8 esnafa plaket verdi.   Belediyede...
Bu Haber 1 Şubat 2018 15:36 Yayınlandı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçede uzun yıllar kunduracılık yapan 8 esnafa plaket verdi.

 

Belediyede gerçekleşen törende konuşan Özkan, çeşitli meslek gruplarında uzun yıllar faaliyet gösteren hemşerilerine Karacabey halkı adına plaket takdim ettiklerini söyledi.

 

Özkan, “Güzellikler şehri olarak tabir ettiğimiz Karacabey’imize değer katan, çeşitli meslek guruplarında uzun yıllar faaliyet gösteren değerli hemşerilerimize plaket takdim ediyoruz. Çünkü her meslek grubu bizim için kutsaldır. Kendilerine göre ifa ettikleri bir misyon vardır. Karacabey ilçe ekonomisine, istihdama ve hizmet verdikleri hemşerilerimize yaptıkları faaliyetlerden dolayı bütün vatandaşlarımıza yeri geldiğinde onları hatırladıklarımızı hissettirmek manasında bu plaketleri takdim ediyoruz.

 

 

Bugünde Kunduracı, Saraç ve Benzerleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kayıtlı üyelere Karacabey halkı adına bu plaketleri takdim ediyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz hizmetler için kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Konuşmaların ardından Hüseyin Aygün, Gazanfer Ün, Nihat Yağız, Bahattin Efecan, Hasan Basri Keniş, Zeki Çiçekçi, Murat Eştürk ve Vildan Yel’e Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından plaket takdim edildi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM