27 Mart Çarsamba


Başkan Bahçavan’dan davet ziyareti

Başkan Bahçavan’dan davet ziyareti   Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ve beraberindeki heyet, önceki gün Karacabey’e gelerek Balıkesirliler Derneği’ni ziyaret...
Bu Haber 9 Ağustos 2018 16:35 Yayınlandı

 

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ve beraberindeki heyet, önceki gün Karacabey’e gelerek Balıkesirliler Derneği’ni ziyaret etti. Balıkesirliler Derneği’nde gerçekleşene ziyarette BALDER Başkanı Musa Altın ve yönetim kurulu üyeleri Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ı konuk ettiler.

 

Ziyarette konuşan BALDER Başkanı Musa Altın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti Başkan Bahçavan’a belirtti. Dernek Başkanı Altın, Başkan Ramazan Bahçavan’a dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

 

 

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ise, kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. Bahçavan, “Sizleri görmekten dolayı çok mutlu oldum. Hepimiz biriz. Her zaman sizin yanınızdayım. Sizleri de her zaman yanımızda görmek istiyoruz. 10 Ağustos’ta geleneksel hale gelen panayırımıza ve güreşlerimize hepinizi bekliyoruz. Ayrıca, 24 Ağustos’ta yapılacak Dursunbeyliler Buluşması’na da tüm hemşerilerimi davet ediyorum” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM