20 Temmuz Cumartesi


Başkan Aktaş ‘basına kapalı’ buluştu!

Başkan Aktaş ‘basına kapalı’ buluştu!   Kasım 2017’de Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde geldikten sonra Karacabey’e, bakan ve başbakan yardımcılarının katıldığı...
Bu Haber 4 Mart 2019 14:53 Yayınlandı

 

Kasım 2017’de Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde geldikten sonra Karacabey’e, bakan ve başbakan yardımcılarının katıldığı bir dizi programlarda adım atan, Yeniköy Sahil Projesi’ni olduğu gibi bırakan ve tatil cenneti Yeniköy’ün rezilleri oynamasına neden olan Alinur Aktaş, bu kez de seçim çalışmaları için Karacabey’e geldi.

 

Karacabeyli vatandaşların ve basın mensuplarının karşısına çıkmak yerine, basına kapalı yaptığı toplantıda Cumhur İttifakı üyeleri, muhtarlar ve STK temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Aktaş, gelecek dönem için iyi hazırlandıklarını söyledi.

 

Basına kapalı düzenlediği toplantıda, Büyükşehir Belediyesi tarafından rezil bir hale dönüştürülen Yeniköy Sahil Projesi hakkında hiçbir şey söylemediği öğrenilen Aktaş’ın, TEKNOSAB’la övündüğü ve Karacabey Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeleri sahiplendiği iddia edildi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM