16 Temmuz Pazartesi


Başbakan yardımcısı geliyor

Başbakan yardımcısı geliyor AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun, bugün bir dizi açılışlar için Karacabey’e...
Bu Haber 13 Ekim 2017 07:55 Yayınlandı

AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun, bugün bir dizi açılışlar için Karacabey’e geleceğini duyurdu.

 

Başkan Erol, Çavuşoğlu’nun ilk olarak Hacı Ali Camii’nde kılınacak olan Cuma namazına katılacağını ardından saat 14.00’te Hacı Ali Camii yanındaki Karacabey İmam Hatipliler Derneği’nin açılışını gerçekleştireceğini bildirdi.

 

AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol, Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu’nun, KİHMED’in açılışından sonra saat 14.30’da Hükümet Konağı arkasındaki Karacabey Belediyesi tarafından yaptırılan ‘15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi Meydanı’nın açılış kurdelesini keseceğini söyledi.

 

Erol, açılışların ardından Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geleceğini kaydetti.

 

 

Başkan Murat Erol, Çavuşoğlu’nun daha sonra belediyeyi ziyaret edeceğini, son olarak da 5 milyonluk teknolojik yatırım yapılan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunacağını belirtti.

 

Hakan Çavuşoğlu’nun Karacabey ziyaretine tüm ilçe halkını davet eden Murat Erol, “Başbakan Yardımcısı olmasıyla partimize güç katan, bölgemize yapılacak tüm hizmet ve yatırımlarda desteklerini esirgemeyeceğinden emin olduğumuz Sayın Hakan Çavuşoğlu’nun ilçemizi ziyaret edecek olmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu kapsamda tüm partililerimizi ve Karacabeylilerimizi bugün gerçekleştirilecek olan Çavuşoğlu ziyaretine bekliyoruz” dedi.

 

 
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır... Eray SARIÇAM